Qeshme prej gurit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 25 Shk 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
mir se vini ne faqen tone , shesim qeshme dhe funtana te ndryshme prej gurit , si dhe kryem keto pun prej gurit si : kamina , mure te llojllojshme , dyer te oborrit , grilla , furra buke , tovolina sipas madhsis etj.
per me teper kontakto pronar Behar Bytyqi tel : 044 562 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim