VPD-Bunara (Puse)-hapjen e bunareve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VPD Vllezerit Paqarizi 27 Pri 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
Bejme hapjen e bunareve te dimensioneve te ndryshme si;
Shpime te ngushta me gypa plastike duke filluar nga fi 200-fi 450 dhe,
Bunar te gjere me gypa te betonit nga fi 500- fi 1500.
Ofrojme edhe shitjen e pompave (raketave) per nxjerrjen e ujit ne thellesi te markes ITALIANE si dhe montimin e tyre, krahas kesaj kemi edhe filtrat per trajtim te ujit(aparatet per filtrim uji).
Po ashtu bejme edhe shpime per pilot-projekte.
Pune e garantuar qmim i arsyeshem.
044/049 184114
204877
827580
Vpd,vllezerit paqarizi;bunara;bunar;puse;pus;pilota;pilot;
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim