Zdruktharia Dyli Punon dyr dritare Rreleta 42 Eu..

Shitet nga: sali-pirku 12 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
Zdruktharia Dyli Bën punimi me dyr dhe dritaare nga druri dhe nga pvc Me Aloplst 80mm 70 mm
Rreleta tjashtme me Garacjon shum vjeqar gjindem bllac
Ju mir pret Sali pirku Bllacë tTherand
044
- 202286
049
049256315
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim