Zdruktharia Dyli Punon dyr dritare Rreleta 42 Eu..

Shitet nga: sali-pirku 22 Mar 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
Zdruktharia Dyli
Punon Dyr dhe dritare nga Druri Dhe shum qka tjeter ne lamin e drurit
Punon Dyr dhe dritare nga Pvc Me Matrijal Te njohur Gjerman Aloplast 70mm 80mm
Punon Dyr dhe dritare nga Alumini Everes
Releta nga pvc dhe nga Alumini Me motorr
Gjindem Bllacë-therand

Pronar- Salih-pirku

049
-202286
044
049256-315-dyli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim