Punojme Oborret komplet me kubeza

Shitet nga: Arbeni 25 Mar 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
punojme oborre trotuare,-anesore , wazo gjithashtu te gjitha punet me bager - minibager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim