ZYRA E PËRKTHIMEVE + KURS TË GJUHËS GJERMANE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ZYRA E PËRKTHIMEVE 29 Krr 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
ZYRA E PËRKTHIMEVE NË MALISHEVË
ofron përkthime në të gjitha gjuhët si
GJERMANISHT
ANGLISHT
ITALISHT
SLLOVENISHT etj.


GJITHASHTU ORGANIZON KURS TË GJUHËS GJERMANE
Në kurs do të mësoni shkrim, lexim dhe komunikim profesional të nivelit A1 për bashkim familjar.


Profesor dhe përkthyes gjyqësor i gjuhës gjermane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim