Bejm te gjitha punet ne bujqesi

Shitet nga: Krasniqi 07 Maj 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
Bejm keto pun:
Laver, vllaq, tarniraq
Kositjen, shperndarjen,mbledhjen dhe lidhjen.
Frezatjen e tokes.
Mbjellejn e grurit,misrit,detelines(janxhes),barit, elb, theken dhe terrshanes.
Bejm sterpikjen e grurit misrit etj..
Bejm edhe sillazh.
Prashitjen e misrit.
Shkepjen e plehut kimik
Te gjitha keto pun i kryejm me qmime mjaft te arsyshme dhe me marrveshje


Keto pun i bejm ne ter territorin e komunes se Malisheves. Te interesuarit le te thrrasin ne keta numra:
Vala 044778265
Ipko 043958128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim