Bejme Hapjen e Bunarve (Puseve)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH VLLEZERIT PAQARIZI 03 Jan 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
NTSH Vllezerit Paqarizi, bene hapjen e bunarve ne te gjitha llojet e tereneve (te forta dhe te buta), me dimensione te ngushta dhe te gjera, ne thellesi:
-Me te ngushten deri t'prekim ne uje (mbi 500 m), dhe -Me te gjeren deri ne 45 metra!

Cmimi i diskutueshem, dhe percaktohet permes telefonit dhe ne varesi nga tereni!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim