GUR PËR SHITJE

Shitet nga: Bujar 24 Mar 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
Bëjm punime nga Guri, bëjm prerjen e te gjitha dimenzioneve, dhe shitjen e gureve ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim