GURPUNUES

Shitet nga: naser 16 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
punojm tegjitha llojet e puneve me gur te prer edhe natyral.dhe bejm shitjen e tyre.punojm pun te ndryshme dekorative me gur harqe.qeshme ,varreza, mure. kamina te jashtem dhe te brendshem ju mirpresim ne nr kontaktues 044300731 ose 049405185
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim