Jap me qire shatorra, karriga dhe tavolina per d..

Shitet nga: arbeni 19 Pri 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera

Jap me qire shatorra, karriga dhe tavolina per darsma dhe ahengje familjare.

049543393, 045635399
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim