KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA

Shitet nga: BAJRAM 18 Gsh 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
TRANSPORTI GRATIS NE GJITHE KOSOVEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim