Mprehjen e tehave te sharrav

Shitet nga: arsim 28 Mar 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
pershendetje te gjith ju dru punus memakineri dhe ju te fabrikave te plastikes se prej 01.01.2016 kem lshu makinerin cnc per mrehjen e tehave te sharrav si per sharra te drurit ashtu edhe te atyre te alominin dhe plastikes mundeni te na kontaktoni ne mnumrin e tel 044834763
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim