Ofroj Pune ne ndertimtari

Shitet nga: N.N. “FATI-L” 23 Mar 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
Ndërmarrja ndërtimore N.N. “FATI-L” nga Malisheva, e regjistruar rishtazi në Kosovë, me pronar Lavdim Karaqica dhe partner Lumni Karaqica, sjell përvojën profesionale shumëvjeçare nga Zvicra dhe Italia vjeçare të partnerëve, si të specializuar në fushën e punëve të vrazhda ndërtimore:
• Muratimit;
• Pllakave të betonit dhe
• Armaturës.
Për informacione shtesë dhe kontraktim të punës mund të thërrisni në telefonat:
Lavdim Karaqica: 049 433 295
Lumni Karaqica: 044 605 431
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim