Punojm me bagera - shtrojme kocka

Shitet nga: 044185595+viber 13 Dhj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
punojm shum pune me bagera dhe shtrojm kubeza ne tere kosove me marreveshje
0037744185595 +viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim