Tenda Zogaj tenda dhe tavolina me qera

Shitet nga: afrim 20 Shk 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
Dpt ;ZOGAJ'' ju ofron tenda dhe tavolina me qira.
Tendat dhe tavolinat tona jane orgjinale nga zvicra,jane te pajisura me llampa elektrike si dhe reflektor,
Dimensionet e tendave 4x10, 8x10 , 4 x20 , 6 x12 , 12x12 , 24 x12 , 12x18 , etj.
Tavolina te drurit me dimensione 2.2x0.8m dhe te plastikes.
Kapaciteti 1500 persona.
Adresa: Bellanice-Malisheve
Tel :044 130 375 -- -- 049 604 633
Viber +386 49 604 633
Transporti dhe montimi GRATIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim