Termine ne Ambasad te Gjermanise, ne Prishtine

Shitet nga: Naimi 31 Gsh 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
Brenda nje periudhe kohore sa me te shkurte te mundur (brenda disa jave), do ju bejme terminin per Viza Bashkim Familjar, ne Ambasaden Gjermane, ne Prishtine.
Dhe do ju asistojme gjate rregullimit te dokumentacionit te nevojshem per vizat.
Viber +37744665316

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim