VPD-Bene shpime te ndryshme vertikale

Shitet nga: NTSH VLLEZERIT PAQARIZI 03 Jan 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
Vllezerit Paqarizi, Dragobil vazhdon te zgjeroj aktivitetin e tyre duke i plotesuar kerkesat dhe nevojat e klienteles, tash kemi filluar edhe me prodhimin e gypave te betonit:
-400 Fi
-500 Fi
-600 Fi
-800 Fi
-1000 Fi
-1200 Fi (cilesia dhe qendrushmeria elementet primare te kompanise)
Shpime vertikale ne terene te forta dhe te buta
-Terene te forta mbi dimensione te ngushta deri 500 meter thellesi
-Terene te buta (dhe) dimension i gjere deri ne 45 metra thellesi!
-Piken e shitjes se karburanteve
-Diesel
-Benzin
-Gas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim