VPD VPD - Hapje te bunarve, gypa betoni,

Shitet nga: NTSH VLLEZERIT PAQARIZI 20 Mar 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
Ne si kompani e specializuar ne fushen e shipmeve vertikale bejme hapjen e bunareve me dimensione te ndryshme, ne terene te forta dhe te buta. Bejme shpime te pilotave, gropave sintetike, si dhe shpime horizontale.
-Vec ketyre ne bejme shitjen dhe montimin e pompave te ujit te prodhuara ne Itali, me fuqi nga 0.55 deri ne 7.5 KW.
-Shitjen dhe montimin e filterave te ndryshem te ujit , prodhim Amerikan dhe Italian,
-Shitjen e gypave te plastikes te dimensioneve te ndryshme
-Shitjen e gypave te betonit dimensione te ndryshme!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim