VPD-bene hapjen e bunarve!

Shitet nga: NTSH VLLEZERIT PAQARIZI 20 Mar 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
VPD e paisur me teknologjine me moderne dhe e kompletuar me staf profesional bene hapjen e bunarve me dimensione te ndryshme, ne thellesi te ndryshme, ne terene te forta dhe te buta. Nese ke problem me ujin kontakto VPD-ne, bene shpimin, vendose gypat te qendrushem dhe te pershtatshem, ofron edhe pompmen dhe paisjet perciellese. Vec kesaj VPD perkujdeset edhe ndaj cilesise se ujit duke ju ofruar lloje te ndryshme te fileterave te ujit! Nr 1. ne Kosovo, zgjidh problemin me ujin duke e kontaktuar nr 044184114 dhe 044204877.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim