aparat per frymarrje

Shitet nga: arsimi 21 Sht 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Të tjera
aparat per frymarrje ne gjendje te rregullt,aparati asht pak i perdorur dhe i ardhur nga zvicrra
SADRIU-044/049-117-079
qmimi-500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim