Hapjen e Bunareve, Pilotave, SHpime per nxemje etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH Vllezerit Paqarizi 04 Pri 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejme hapjen e puseve(bunareve) te dimensionve te ndryshme, si; fi 200, 250, 300, 330, 450, 500, 600, 800, 1000, 1200, 1400.
Po ashtu bejme edhe hapjen e te ashtuquatur Pilot-projekte per bazamente te ndertimeve te larta, ura apo mbrojtje te tereneve te rreshqitshme etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim