Punojm me bagera minibagera ne tere kosoven

Shitet nga: BENI 06 Krr 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
te gjitha pune me bagera ,, rruge ,kanlizime,podrume , rrenime , rrafshime ,temele ,kanale etj shtrojme kocka ( kubeza)

Mundesi me marr naj kerr nkompenzim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim