UDHTIM PER AMBASAD TE AUSTRIS DHE SUEDIS. MALISH..

Shitet nga: xxxxxx 08 Shk 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
BEJM UDHTIMIN ME TAKSI NGA MALISHEVA TEK AMBASADA E AUSTRIS,AMERIKES DHE SUEDIS QE GJENDEN NE SHKUP. UDHTIMI BEHET ME VETUR.NUMRI KONTAKTUES 044-254-525
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim