Bejm punimin e gurëve fasadav dhe ndertimit

Shitet nga: punime te gurve 25 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojm te gjitha dekorimet me gur rasa, si dhe punet e mallterit fasades dhe ndertimit nr per kontakt +38649696743 mundi edhe viber me kontaktu te njejt nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim