stuba betoni

Shitet nga: arben thaqi 18 Mar 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Të tjera
shesim stuba me shumic dhe pakic te dimizonit 2m dhe 2.5m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim