Dru

Shitet nga: Vesel 16 Jan 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Të tjera
Shes dru me meter dhe kerr si dhe nrroj me san ose kasht drut jan te rrezes shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim