Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rrjet punues 'perspektiva-tel' 25 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Të tjera
Prodhojm rrjeta me dimezjone te ndryshme kemi dhe tel me gjemba punojm [ rrjeta jasht stadardit dhe me trashesi te telit 2.0 2;2 2;5 3;1m] kemi tel te shallonave te zigijave edhe tel per vnesht rrjeta per skeleve[bez] per kontakt ne tel:049 424 505.Gjindemi ne Suharek .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim