Fustana me porosi

Shitet nga: Rrobaqepëse"ANITA"Malishevë 25 Shk 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Bejme qepjen dhe shitjen e fustanave sipas porosis tuaj ju mirëpresim te rrobaqepëse "ANITA" Malishevë lajmerohuni ne nr.tel dhe viber 044/160-425
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim