****MUZIKË****XHIRIME****FOTOGRAFI****

Shitet nga: DJ- Xati 15 Mar 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Muzikë
Ju ofrojme muzikë me DJ për Dasma dhe ahengjet e juaja ne er Kosoven

Gjithashtu ju ofrojme xhirime dhe fotografi me fotoaparate profesional, me pajisje profesionale ne KUALITETIN FULL-HD

-Fejesa,
-Dasma,
-Kanagjeqe,
-Syneti si dhe ahengje te ndryshme.
-Ftesa per dasma,fejesa,syneti


Çmimi sipas marrveshjes dhe i negociushem varesisht se per qfar ahengu behet fjale. Mund ta kontaktoni ne numrat e tel. 044-393-758 049-393-758 si dhe 044-229-466 dhe 049-229-466- Kamera te markes SONY ne kualitet FULL-HD
- Fotografi me aparat nga marka Nikon.
- Montazh profesional ne Video dhe Fotografi
- Zerim dhe DJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim