DJ BUJUPI JU OFRON MUZIK TE ZGJEDHUR PER AHENGJE..

Shitet nga: DJ BUJUPI 24 Pri 07:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Muzikë
DJ BUJUPI JU MUNDESON QE PER GEZIMET TUAJA FAMILJARE QE TE KENI MUZIK TE ZGJEDHUR NE TER KOSOVEN DHE NE QDO KOH KUR JU KONVENON JU MIRPRET DJ BUJUPI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim