Komplet invertarin e internet caffes 11 kompjuter

Shitet nga: 044554491 09 Pri 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Dell
Modeli: Dell
SHES KOMPLET INVERTARIN E INTERNET CAFFES: GJITHSEJ JANE 11 KOMPJUTER ME TE GJITHA PAISJET PERCJELLSE JANE NE GJENDJE TE MIRE PUNE SI DHE SE BASHKU ME TAVOLINA DHE KARRIGE. ME MARRVESHJE PRES VETEM BLERS SERIOZ.
MUND TE NA KONTAKTONI NE TEL: vala+viber +37744554491dhe ipko 049231579
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim