Kompjuter

Shitet nga: kushtrim 25 Shk 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shtepiz bashk me munitor maus tastier dhe kamera te gjithat 50euro kompjuteri punon shum mir por arsya qe kam llaptop dhe spoe shfrytzon askush esht dell pentium4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim