Shes kompjuterin komplet me karrike dhe komod

Shitet nga: Arlind krasniqi 13 Tet 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterin intel(R) Pentium 4 (HP Compaq) me ekran LCD 19"
CPU 3.00GHZ
Memory DDR2
Size 1024 MBYtes
Tastier dhe maus laserik(pa kabell)
Camera SSK origjinale
Wifi TP-Link 150 Mbps
Se bashku me keto shes edhe komoden e kompjuterit(pc) dhe karriken e lekures
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim