HP Compaq ne gjendje prefekt..i Formatizum

Shitet nga: Milaim 30 Dhj 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR   99 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopin compaq me gjith adapter ne gjendje te rregullt i ardhur nga zvicra.. tel. 044 401 624 dhe viber...049 207 140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim