Laptop

Shitet nga: kushtrim 25 Shk 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
llaptop tastiera nuk i ban dhe bateri skam punon shum mir kujt i duhet o me pare o nai iphon 4 kisha ban ndrrim me pare e merr lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim