Laptop DELL Inspiron mini1010

Shitet nga: imer 28 Maj 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes llaptop dell inspiron mini 1010
esht shum i ruajtur dhe punon shum mir i formatizuar komplet formatin me liqenc

Windows 7 Starter

processor : Intel (R) Atom (TM) CPU Z520 @ 1.33GHz

RAM 1.00 GB

Hard Disk 250 GB ( i ndar ne dy disqe C dhe D )

programin me liqenc Mikrosoft genuine

me kamer te vet

per kontakt Viber,WhatsApp 049678836
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim