Llap top Toshiba

Shitet nga: Çlirim 10 Shk 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes Lap top Toshiba Satelite 14" L745-S4210 , Lap topi eshte i ardhur nga USA , ka sistemin operativ Windows 7 Ultimate original
performancst : intel r core i3 procesorin 2*2.1 ghz
RAM -4GB
HD-500GB
dvd rom dalje per projektor , dalje per ms card reader , dalje per internet
wi fi etj , llaptopi eshte ne gjendje te mir dhe cmimi eshte 220 euro
personi kontaktues
Çlirim Krasniqi :049170037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim