Mini Laptop

Shitet nga: Argjend 22 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Ndroj mini laptopin me skuter jo per diqka por i kam dy dhe po kam qef me bo ni skuter laptopi i ka keto te dhena. quhet emashines me program te acerit siq shihet edhe ne foto laptopi osht i ardhun prej italis osht i ri krejt 10 or pun si ka la[topi i ka 100gb(giga) laptopi nuk e ka as edhe ni pull te demtuar punon mir krejt ne gjendje te rregullt muni me provu qdo mnyr qe ju te jeni i kenaqur me to pres kontaktues serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim