Qante llaptopi

Shitet nga: Blendi 03 Dhj 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Qante per Llaptop dhe per libra.
Qanta eshte shume e rujtne vett e kom perdor, mka ardh prej Anglis, tash e kom njo tjeter e kjo sem duhet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim