u shiten Toshiba

Shitet nga: TOSHIBA 18 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopin TOSHIBA i sapo ardhur nga Zvicra .. shum i rujtur Gati i ri me kamer me adapter Origjinal te vetin.... llaptopi esht i formatizuar vindows 7 i gaqem per pun me garancion si me kan i ri ... ,kontakt +377 49 207 140 dhe 044 401 624.>>., dy llaptop cilin te doni jan shum te rujtur/ 4 GB ram 160 hdd shum te shpejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim