xbox 360slim

Shitet nga: aldrin hasi 14 Dhj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Malishevë
ka te gjitha paisjet e nevojsheme ka problem me marrsin e CD-s pasi esht shtyer me zor por esht defekt i leht mua nuk me ka hyer ne pun dhe dua ta shes qmimi i ti ka kushtuar 200euro por e shes 170euro muj te bej edhe pak zbritje per kontakt 049428907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim