Radio me tri cd,ry kasseta,,tip sharp,fm stereo

Shitet nga: Astrit 11 Jan 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Radio nuk ka zvoshnika,dhe ka nje defekt te vogel ne cd,qe evitohet lehte.
Tjerat kret nrregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim