Studio SHARP me 3 CD 2kaset FM sterio dhe AUX

Shitet nga: milaim 15 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR   35 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shes Studio SHARP me 3 CD 2kaset FM sterio dhe AUX e sapoardhur nga CH ne gjendje shum te mir dhe qmim te lir.. edht shum e fort ka zeri..,kontakt viber +386 49 207 140 dhe 044 401 624
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim