2 Zvoshnika dhe Pajeqall

Shitet nga: JBL 22 Jan 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes 2 zvoshnika te firmes Axtion 800 watt dyt ikan
dhe Pajeqallen te firmes JBL 1000 watt
zvoshnikat te dyt jon 110euro
pajeqalla osht 75eruo
nese je interesun per te dyjat i jap pak ma lir
mundeni me kontaktu edhe ne viber +38649238565
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim