Muzik Per Vetur

Shitet nga: Blerim 01 Shk 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Muzika osht i ri 1000 watt ikan dyt bojn edhe per zo edhe per bass munesh me lidh nvetur po ashtu edhe per shpi me paeqall tshpis edhe me naj lokal si ne rastaurant jon origjinal te firmes Axtion Boj ndrrim me naj telefon qe osht me vler ose me naj sen tjeter mun edhe mei provu
Viber/+38649238565 FaceBook/Blerim H Sopaj
https://www.youtube.com/watch?v=KB18_FAID0M
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim