Pauqall 1600 wat

Shitet nga: Petrit 28 Mar 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Punon shum mir osht gjendje trregullt 1600 wat vetum un e kam perdor prej ch mka ardh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim