Perforcues per vetur Pioneer 760W dhe dy zmadhues

Shitet nga: Edonis 24 Nën 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Perforcues per vetur Pioneer 760W dhe dy zmadhues me nga 450 WAT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim