Radio sharp,me dy kaseta,fm stereo radio

Shitet nga: astrit kabashi 07 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radio eshte ne gjendje te rregullt,vetem se nuk ka zvoshnika,dhe ne cd,ja e ka nje defekt te vogel,qe ndriqet leht,nuk i lexon cd,jat,,,por ka dy kaseta,fm,radio stereo,dhe program alarmi,inqizon,dhe programohet per ndezje,dhe shkyqje,ju mirprsim ne ket numer,,044,425,809,,,ose ne viber,,ne ket numer,,049391788,flm ne mirkuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim