Radio tip sharp me tri cd,dhe dy kaseta,studio+fm

Shitet nga: Astrit 21 Dhj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio nuk ka zvoshnik,dhe ka pak defekt ne cd,,,por tjerat i ka nrregull,ka edhe digiron
Ju mirpresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim